Wodny tor przeszkód na Jeziorze Nyskim

Wodny tor przeszkód, rodzinne rywalizacje oraz bezpieczna zabawa – nad Jeziorem Nyskim pojawiła się nowa atrakcja. Od takiej rozrywki najmłodsi i starsi nie będą chcieli odchodzić.
Rozpoczęły się wakacje, a to oznacza, że naszym pociechom trzeba zorganizować jak najlepiej czas wolny. Jeśli nie zamierzacie wyjeżdżać z miasta, a urlop dopiero przed Wami, możecie sprawdzić co mieszkańcom regionu oferuje Jezioro Nyskie. W tym roku nie jest to jedynie piaszczysta plaża i ochładzająca woda.
W tym sezonie na taflach jeziora pojawiły się nietypowe dmuchańce ułożone w tor przeszkód. Koordynatorzy konstrukcji zapewniają biegi na wodzie, w tym codzienne wyścigi.
Na torze przeszkód dzieci mogą także rywalizować ze swoimi rodzicami i to bez płaczu porażki. Jak wyjaśniają specjaliści, to dorośli zwykle czują smak przegranej.
Nad bezpieczeństwem bawiących się na 50 – metrowym torze czuwają ratownicy wodni. Co więcej, każdy uczestnik zabawy jest ubrany w kapok, dzięki czemu nie musi obawiać się zmierzenia z wodą. Obiekt jest całkowicie bezpieczny, spełnia wszelkie normy europejskie, posiada atesty i certyfikaty.
Zabawa na wodnym torze przeszkód kształtuje koordynację ruchową, zręczność, zwinność i szybkość, a przy okazji wyzwala masę pozytywnych emocji. A co można zyskać oprócz świetnie zaplanowanego czasu wolnego, dobrej zabawy oraz nowych umiejętności? Planowane są biegi z nagrodami, do których będą poszukiwani ochotnicy z plaży.
Z atrakcji mogą korzystać dzieci od 6. roku życia, młodzież oraz dorośli.

Dodaj komentarz