VI Nyski Bieg odbędzie się wieczorem – inna będzie także trasa

Nowa trasa, inna pora dnia oraz jeszcze większe emocje – przed nami 6. edycja Nyskiego Biegu. Przed wzięciem udziału zapoznajcie się ze zmianami. 

Już po raz 6. mieszkańcy Nysy, a także goście z różnych stron Polski wezmą udział w Nyskim Biegu. W związku z remontami ulic w rynku sportowe wydarzenie będzie miało inną trasę, lecz wciąż do przebiegnięcia zostanie 10 kilometrów.

– mówi współorganizator biegu, Jacek Makowski. W tym roku, by choć trochę oszczędzić biegaczom upałów, bieg wystartuje o godzinie 18.00. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy być powyżej 16. roku życia. A jest o co walczyć.

Oprócz dobrej zabawy i satysfakcji z przebiegniętej trasy każdy biegacz od organizatorów otrzyma koszulkę okolicznościową, medal, posiłek regeneracyjny oraz możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Co roku marzeniem organizatorów jest wzięcie udziału w Nyskim Biegu i przebiegnięcie razem ze wszystkimi uczestnikami 10 kilometrów. Czy w tym roku się to uda?

W tym roku wziąć udział w wieczornym biegu może 800 biegaczy. Obecnie zapisanych jest około 350 osób, a rejestracja kończy się tydzień przed wydarzenie. A my przypominamy, że VI Nyski Bieg wystartuje już 9 czerwca sprzed Hali Nysa.

Zobacz trasę biegu.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.