Trener Piotr Łuka ZOSTAJE!

Zarząd Stali Nysa zadecydował co dalej z trenerem Piotrem Łuką. Kryzys w zespole powstał po ostatnich przegranych meczach siatkarzy. 

Rok 2018 dla siatkarzy Stali Nysa rozpoczął się nie najlepiej. Sportowcy nie wygrali jeszcze żadnego meczu, a w drużynie dochodzi do częstych kontuzji. Co więcej, ostatnio pojawiła się informacja, że może dojść do zmiany trenera, Piotra Łuki.

Po czwartym meczu ligowym bez punktów trener Piotr Łuka oddał się do dyspozycji zarządu. Decyzja odnośnie dalszej współpracy pomiędzy Stalą Nysa, a trenerem zostanie podjęta na najbliższym posiedzeniu Zarządu Klubu tj. 15.01.2018r.

– napisano na fanpage’u Stali Nysa. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a zdania były podzielone. Jednak niedawno profil udostępnił kolejną informację, która z pewnością uspokoi kibiców, całym sercem dopingujących Piotra Łukę.

Zarząd Stali Nysa na dzisiejszym posiedzeniu zadecydował, że trener Piotr Łuka oraz wybrany przez niego sztab szkoleniowy ZACHOWAJĄ posady zgodnie z kontraktem do końca sezonu 2017/2018. Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie dotykają zespół w tym sezonie, więc nie można obarczać winą sztabu za sytuacje losowe. Trener – debiutant, któremu postanowiliśmy przed sezonem powierzyć rolę „dyrygenta” Stali Nysa otrzymuje od nas pełne zaufanie co najmniej do końca bieżącego sezonu. Liczymy oczywiście na przerwanie serii porażek i wywalczenie w ostatnich sześciu kolejkach fazy zasadniczej awansu do rundy play-off.

Ponadto na prośbę środowiska kibicowskiego oraz troski trenera Piotra Łuki o relacje pomiędzy włodarzami klubu, a kibicami Zarząd Stali Nysa postanowił we wszystkich oficjalnych materiałach związanych z klubem posługiwać się WYŁĄCZNIE historycznym herbem. Nie uda nam się wykonać tego z dniem dzisiejszym, natomiast stopniowo i widocznie będziemy informować zainteresowanych i oczyszczać materiały klubowe m.in stronę internetową. Pragniemy zachęcić Nyska Grupa Ultras do gorącego dopingu w środę w HALA NYSA, który będzie dla zespołu meczem za „sześć punktów” . – zarząd Stali Nysa.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.