Tancerze zmierzą się w Nysie

Do Nysy przyjedzie ponad 1300 tancerzy , 82 zespoły z 18 szkół tańca z całego kraju w ramach IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance. Turniej rozgrywany będzie w hali sportowej przy ulicy Głuchołaskiej, w sobotę 11 marca.

Kategorie:

9.00 -10.30 PIERWSZY KROCZEK TANECZNY -4-8 latki
10.30-12.00 WSCHODZĄCE GWIAZDY – początkujący tancerze do 13 lat
12-13.30 MASTERS CLASS DISCO DANCE  do 11 lat, 12-15 lat, pow 15 lat
w tym wielokrotni Mistrzowie Polski i Europy
ok. 14.00 OTWARCIE ZAWODÓW
14.30-16.00 MASTERS CLASS  SHOW DANCE do 11 lat, 12-15 lat, pow 15 lat
16.30-17.30- DANCE POWYŻEJ 30 LAT
18.00-19.30 MASTERS CLASS HIP HOP do 11 lat, 12-15 lat, pow 15 lat

Aleksandra Król-Kassan
Sędzia główny i dyrektor zawodów
OTTN FREESTYLE DANCE NYSA 2017

zespoły

3 DANCE 1
3 DANCE 2
3 DANCE 3
3 DANCE 4
3 DANCE 4 MINI
3 DANCE 5
3 DANCE 6
3 DANCE 7
3 DANCE 8
3 DANCE KIDS
3 DANCE MAMADAD
ARABESKI EXPLOZJA TAŃCA
AVANTI MINI
AZS TANERO BALET
AZS TANERO DRAGON
AZS TANERO JUNIORZY
AZS TANERO MINI
AZS TANERO SENIORZY
AZS TANERO SMYKI
AZS TANERO SZKRABY
BE   YOURSELF
BLACKOUT CREW
BLACKOUT JUNIOR
COMA
COMA CREW
COMA KRAWACIARY
COMA NO COMMENTS
COMA QUEENS
DELEMENT
DNA BOOM M0M
DNA JUNIOR
DNA SMILE
DNA SQUAD
DNA SQUAD
DNA UNITY
EXJAZZ
FAMILY CREW EXPLOZJA TAŃCA
FLOW JUNIOR
FONE FLASHDANCE
FONE II FLASHDANCE
HAŁAS DANCE
HAŁAS MINI
HAŁAS MINI 3
JESZCZE RAZ KIDS
MAŁA PLEJADA 1
MAŁA PLEJADA 2
MAŁA PLEJADA ZAMEK
MAŁA PLEJADKA ZAMEK
MINI IMPULS
MINI PLEJADKA CENTRUM
NASHITA AZS TANERO
PECH 1
PECH 2
PECH 3
PECH 4
PECH 7
PECH D 2
PECH KIDS
PECH MINI
PLEJADA
PLEJADKA CENTRUM
PLEJADKA KIDS
PLEJADKA ZAMEK
PRAWIE PRZEKĄTNA CREW
PULS
PW DANCE
QDW CREW
QDW KIDS SQUAD
SALSETKI
SCORPION ADULTS 2
SCORPION BOOM
SCORPION DANCE TEAM
SCORPION ELITE
SCORPION JUNIORZY
SCORPION PSP 10
SCORPION PSP 20
SCORPION SENIORZY
SCORPION SOK
SIERA
SZTRYMY GANG
TURBO POWER COMA CREW
VIVO DANCE


SZKOŁY TAŃCA

 

l.p zespól
miasto
1 3 DANCE WROCŁAW
2 AZS TANERO NYSA ,OTMUCHÓW NASHITA
3 BE YOURSELF- NDK NYSA
4 COMA NOWA RUDA
5 DANCE 4 KIDS RYBNIK
6 DNA ŁÓDZ
7 EXPLOZJA TAŃCA JASTRZĘBIE ZDRÓJ
8 FLASHDANCE WROCŁAW
9 HAŁAS TARNÓW OPOSKI
10 IMPULS BRANICE
11 PECH OPOLE
12 PLEJADA WROCŁAW
13 PLUSK CZESKA WIES
14 PW DANCE WROCŁAW
15 QDW KUDOWA ZDRÓJ
16 SCORPION OPOLE
17 SIERA KRAPKOWICE
18 VIVO dance LEGNICA

 

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.