Otwarty trening z Pawłem Zagumnym

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, w której udział wzięli burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz, prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny oraz menadżer hali Adam Zelent, poznaliśmy program turnieju finałowego Pucharu Polski kobiet oraz atrakcje przygotowane dla kibiców. Zaprezentowany został także puchar, który trafi w ręce zwycięskiej drużyny.

W przyszły weekend, już po raz drugi z rzędu, w Nysie będzie rozgrywany turniej finałowy o Puchar Polski siatkówki kobiet. Do walki o pierwsze trofeum tego roku staną aktualnie najlepsze cztery zespoły Ligi Siatkówki Kobiet. Kolejne dwie edycje imprezy również zostaną rozegrane w NysieBurmistrz zapowiada imprezę na wysokim poziomie organizacyjnym:

Nysa żyje siatkówką, oddycha siatkówką. My jako gospodarze terenu, na którym są mistrzostwa, zrobimy wszystko, by ta atmosfera była sympatyczna jak zawsze, aby wszyscy – i kibice, i zawodniczki, i działacze czuli się w Nysie jak w domu.

Organizatorzy przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich fanów siatkówki. W piątek, 08.03 w godzinach 10:30 – 12:00, zorganizowany zostanie otwarty trening z młodymi adeptami siatkówki. Na wydarzenie wszystkich mieszkańców Nysy i okolic zaprasza mistrz świata Paweł Zagumny:

Chciałbym zaprosić wszystkich na piątkowy trening z dziećmi, wspólnie z Dorotą Świeniewicz i Magdaleną Śliwą poprowadzimy trening dla dzieci ze szkolnych ośrodków sportowych. Będzie to trening otwarty, każdy rodzic, każe dziecko będzie mogło przyjść zobaczyć, jak namawiamy dzieci do siatkówki. Pokażemy im profesjonalną siatkówkę. W czasie treningu będzie możliwość porozmawiania, pooglądania medali i pucharów, porobienia zdjęć.

Oprócz tego w niedzielę wystąpi finalistka programu “The Voice of Poland” – Anna Deko. Będzie można także zobaczyć pamiątki Polskiej Siatkówki w specjalnie zaaranżowanym muzeum. Kibice będą mogli również zaopatrzyć się w klubowe gadżety oraz wziąć udział w różnych konkursach.

Bilety są dostępne w serwisie eBilet.pl, a także stacjonarnie w kasie Hali Nysa. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytać >>TUTAJ<<.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.