Mecz reprezentacji Polski i Rosji w Hali Nysa

Hala Nysa będzie gospodarzem międzynarodowego wydarzenia. Do Nysa przyjedzie reprezentacja piłki halowej z Polski i Rosji.

W zeszłym roku Nysa miała zaszczyt gościć na boisku Hali Nysa najlepsze drużyny specjalizujące się w piłce halowej. Podczas Futsal Masters mieszkańcy regionu mogli oglądać zawodników m.in. z Finlandii, Czech czy Dani. Wśród sportowych grup znalazła się także FC Barcelona.

Już w lutym fani sportowych emocji będą mieli kolejną okazję, by zobaczyć mecze futsalowe w Hali Nysa. Tym razem zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski oraz Rosji.

Reprezentacja Rosji to aktualny wicemistrz Świata. To historyczne wydarzenie dla Nysy. Liczę na to, że Hala zostanie wypełniona po same brzegi oraz na to, że będziemy oglądali jakościowo świetny futsal. – mówi współorganizator, Łukasz Majcher

Drużyny spotkają się w Nysie na meczu towarzyskim. Jednak jak zaznacza Łukasz Majcher, jest to doskonała okazje dla reprezentacji do przygotowania się do Mistrzostw Świata. Organizatorzy zakładają, że drużyna Rosji przyjedzie w swoim najsilniejszym składzie, a selekcjoner Korczyński powoła tych zawodników, którzy powalczą w eliminacjach.

Mecz Polska kontra Rosja już 3 lutego o godzinie 17.00 w Hali Nysa przy ulicy Sudeckiej. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Nożnej. Dzieci oraz młodzież do lat 15 mają darmowe wejście na wydarzenie.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.