Będą tracić kilogramy i zbierać fundusze dla Dominiki

Co roku w grudniu Biała Nyska zaprasza na Charytatywny Maraton Mikołajkowy. Tym razem wydarzenie organizowane jest dla Dominiki.

Wylewają siódme poty i tracą kilogramy w szczytnym celu. Co roku, tradycyjnie w grudniu w Białej Nyskiej mieszkańcy regionu ćwiczą i tym samym pomagają potrzebującemu dziecku. Tym razem Charytatywny Maraton Mikołajkowy odbędzie się dla Dominiki.

Tym razem prowadzimy zbiórkę na leczenie i rehabilitację dla Dominiki. Młoda dziewczyna ze spectrum autyzmu potrzebuje naszego wsparcia! Liczymy przede wszystkim na obecność – piszą organizatorzy

Podczas wydarzenia zainteresowani będą mogli skorzystać z takich zajęć jak: joga, sztangi, stepy, gumy. Nie zabraknie także wspólnej rozgrzewki oraz treningu zdrowotnego. To jednak nie koniec, bo wśród dodatkowych atrakcji znalazło się m.in. poradnictwo żywieniowe, fit przekąski, świeżo wyciskane soki oraz porady kosmetyczne. Rodzice na Maraton mogą zabrać także dzieci, które także będą mieć umilony czas.

Maraton odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17.30. w Szkole Podstawowej w Białej Nyskiej. Na zajęcia obowiązują zapisy, które ruszają już w sobotę (23 listopada).

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.