500 darmowych biletów na mecz Polska vs Rosja

Po siatkarskich emocjach przyszedł czas starcie drużyn futsalowych. Kto zagra na boisku hali widowiskowo – sportowej w Nysie?

Jak już pisaliśmy na naszym portalu 3 lutego w Hali Nysa zostanie rozegrany mecz Polska kontra Rosja w piłce halowej. Reprezentacje oby drużyn spotkają się podczas meczu towarzyskiego. W związku ze zbliżającymi się eliminacjami do Mistrzostw Świata sportowcy mogą pojawić się w najmocniejszym składzie.

Lokalizacji na zorganizowanie meczu było kilka. Zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował się jednak na zaproszenie reprezentacji do Nysy. W związku ze 100 – leciem PZPN wydarzenie w Hali Nysa wpisze się w karty historii polskiej piłki nożnej.

Możemy nie tylko przez pryzmat siatkówki spoglądać na tą nowoczesną halę, ale także przez pryzmat tego co się tam dzieje. A dzieje się wiele. Możemy pokazać, że Nysa ma piękną Halę, może stworzyć widowisko i gorąco do tego zachęcamy, by tworzyć nową historię. –  wyjaśnia prezes OZPN Tomasz Garbowski

Organizatorzy chcą piłką halową „zarazić” najmłodszych mieszkańców regionu. W związku z rozpoczynającymi się feriami uczniowie będą mogli spędzić wolny czas w Hali Nysa. Na najmłodych kibiców w kasie obiektu sportowego czekać będzie do 500 darmowych biletów.

Dla mieszkańców Nysy i okolicznych miejscowości będzie to dużo wydarzenie i wielka atrakcja. Tym bardziej, że są szczególne udogodnienia i zachęta dla najmłodszych dzieciaków, którzy będą mogli bezpłatnie skorzystać z wejściówek. – mówi burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz

Bezpłatne bilety przeznaczone są dla dzieci do 15 roku życia. Bilety będą specjalnie oznaczone. Jedna osoba będzie mogła otrzymać w kasie Hali Nysa maksymalnie 5 biletów dla swoich koleżanek i kolegów.

To nie jest tylko impreza jednorazowa, ponieważ bardzo dobrze rozwija się u nas Akademia Młodych Orłów, która w rankingu ostatnio jest na 3 lub 4 miejscu w Polsce. […] Niedawno mieliśmy Futsal Masters, gdzie mieliśmy Barcelonę i jak było widać, wiele osób było zainteresowanych tym rodzajem piłki nożnej – mówi prezes Agencji Rozwoju Nysy Bogdan Wyczałkowski

Jak zapowiadają organizatorzy dodatkowe atrakcje to „słodka niespodzianka”, aby się przekonać co nią będzie wystarczy przyjść na mecz Polska vs Rosja 3 lutego o godzinie 17.00 do Hali Nysa.

Czytaj także -> Siatkarski mecz Polska vs Kanada

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.