Jak będzie się nazywała Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Sudeckiej w Nysie? To właśnie ma rozstrzygnąć konkurs ogłoszony przez Gminę Nysa.

Obiekt przy Sudeckiej rośnie w oczach i według zapewnień ma być gotowy na jesień tego roku. Wciąż jednak nie wiadomo jak hala będzie się nazywała, a sprawę ma wyjaśnić konkurs na nazwę – zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 1000 złotych. Obecnie funkcjonuje nazwa robocza „Arena Nysa”.

Dotychczas siatkarze grali przy ulicy Głuchołaskiej w słynnym „nyskim kotle”, czyli hali która powstała po przebudowie dawnego kina. Hala przy Sudeckiej będzie przystosowana do niemal wszystkich dziedzin sportu. Ponadto w obiekcie będą mogły być organizowane koncerty, wystawy czy targi pracy.

Hala oczywiście powinna się kojarzyć ze sponsorem strategicznym. Kiedy miasto w marcu zeszłego roku przejmowało klub siatkarski pojawiły się zapowiedzi o sponsorze ogólnokrajowym. Od tamtej deklaracji minęło już sporo miesięcy, a sponsora strategicznego jak nie było tak nie ma.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.