Wielkie przygotowania do Festiwalu Ognia i Wody

Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim już 20 lipca. Agencja Rozwoju Nysy dopina wszystko na ostatni guzik, by uczestników mogło być jak najwięcej. 

Nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów mogło podczas ubiegłych edycji oglądać pokazy pirotechniczne Festiwalu Ognia i Wody. Jednym z największych wyzwań z jakim muszą zmierzyć się organizatorzy jest logistyczne rozmieszczenie parkingów oraz swobodny wyjazd i wjazd samochodów na teren imprezy.

Myślę, że będzie podobnie jak w zeszłym roku. Próbowaliśmy ten ruch rozładować poprzez imprezę, która towarzyszyła Festiwalowi. Przygotowaliśmy występy zespołów, które trochę tych uczestników zatrzymały na ośrodku, aby wszyscy naraz nie wyjeżdżali. Oprócz tego będą dowozy autobusów MZK. Tu dziękuję panu prezesowi, że z nami tak dobrze współpracuje. Myślę, że dyskoteka nad jeziorem i dyskoteka na parkingu w jakiś sposób umożliwi płynne wydostanie się z imprezy  – mówi prezes Agencji Rozwoju Nysy Bogdan Wyczałkowski

Na uczestników wydarzenie czekać będzie 1500 miejsc parkingowych. Agencja Rozwoju Nysy podczas organizacji Festiwalu Ognia i Wody stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Już w lutym uzyskano wszystko zgody i zezwolenia. Wszystko po to, by już 20 lipca mieszkańcy oraz przyjezdni mogli oglądać pirotechniczne zmagania finalistów z poprzednich lat podczas 10. edycji wydarzenie.

Ich Troje gwiazdą tegorocznego Festiwalu Ognia i Wody

Przejazd przez tamę będzie możliwy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.