Od dzisiaj na stronie internetowej oraz w Hali Widowiskowo – Sportowej można zakupić bilety na mecz gwiazd. W rozgrywce zmierzą się siatkarze Stali Nysa i znani sportowcy. 

Pierwszy mecz Stali Nysa w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Sudeckiej odbędzie się z prawdziwą pompą. Dlatego nyscy siatkarze staną do rywalizacji z gwiazdami siatkówki. Ostatni mecz stalowców skończył się ich przegraną, więc pierwszy mecz na nowym obiekcie sportowym może być okazją do rewanżu.

– tłumaczy Jacek Jaczenia, prezes Stali Nysa. Mówiąc o gwiazdach „niemożliwych”organizatorzy mają na myśli między innymi Bartka Kurka. Nasi zawodnicy będą musieli grać ostrożniej, bo nasze gwiazdy są już troszeczkę wiekowe – dodaje prezes Jaczenia.

Bilety na wydarzenie są już dostępne dla zainteresowanych. Można je zakupić przez stronę internetową, a następnie wydrukować. Część biletów jest także dostępna w kasach hali.

– dodaje Adam Zelent, menadżer Hali Nysa. Mecz Stal Nysa vs. Gwiazdy już 29 grudnia. Wydarzenie to będzie za razem pierwszym meczem w nowym obiekcie.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.