Sromotna porażka samorządowców

Nyscy samorządowcy będą musieli poważnie poćwiczyć przed kolejnym meczem piłki nożnej, bowiem w ostatnią sobotę drużyna samorządowców przegrała 2:7 z LZS Podzamcze Nysa w ramach spotkania „Haratamy w gałę”.

Część osób żartobliwie mówiła, że to wina burmistrza Kordiana Kolbiarza, który w tym roku kibicował jedynie z trybun, a w zeszłym roku dzielnie bronił bramki. Pomimo tego, że mecz był rozgrywany w konwencji zabawy, to widać było poświęcenie i zapał u obu drużyn. Wynik jednak nie pozostawił żadnych złudzeń co do tego, kto sobie lepiej radził na boisku.

Oprócz meczu na boisku przy ulicy Brodzińskiego trwał piknik. Nie zabrakło animatorów zabaw, baniek mydlanych czy strzelania z łuku. Sporym wzięciem cieszył się także wielki dmuchany zamek, do którego nieustannie ustawiały się kolejki, a wszystkie atrakcje były za darmo.

Przed meczem Samorządowcy VS LZS Podzamcze na murawę wybiegły dzieci z grupy Sporting, które dały popis swoich piłkarskich umiejętności. Każdy z młodych zawodników został uhonorowany medalem i pamiątkowym dyplomem.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.