Przyjdź na piknik z pupilem. ,,Psiknik” już w niedzielę

Kolejna edycja ,,Psikniku” przed nami. Co tym razem czeka na zainteresowanych pomaganiem Łapie?

Od lata Nyskie Pogotowie Opiekuńczo Adopcyjne Łapa pomaga małym pacjentom. Do ośrodka trafiają m.in. ranne ptaki, sarny, czy koty. Lata pracy Pogotowia sprawiły, że trudno byłoby wymienić wszystkie zwierzęta, którym udzielono pomocy.

Pomoc jednak nie jest tania, a mimo to specjaliści podejmują się kosztownych operacji oraz rehabilitacji zwierząt. Na szczęście są osoby, które decydują się na finansowe wsparcie Łapy. Raz w roku dużym zastrzykiem gotówki jest organizowany od lat ,,Psiknik”.

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą wspomóc datkami pogotowie, a dodatkowo skorzystać z przygotowanych atrakcji. Na najbliższe wydarzenie przygotowano m.in. stoisko AKWY, przejażdżki na motocyklach, stoisko zoologiczne, trenażer strzelecki, atrakcje dla dzieci, gry, konkursy, malowanie twarzy oraz bańki mydlane. W punkcie gastronomicznym będzie można grillować, a także spróbować wegańskich smakołyków oraz wypieków.

Podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć zwierząt. Przewidziano zapoznanie z sowami, przybliżenie świata pszczół i nietoperzy. Właściciele pupilów będą także mogli skorzystać z porad behawiorystów oraz zrobić sobie portret ze swoim czworonogiem.

,,Psiknik” na rzecz łapy już 22 września (niedziela) od godziny 14.00 koło przychodni weterynaryjnej przy ulicy Szczecińskiej 8. Dzięki zebranym środkom będzie można kontynuować pomoc dla bezdomnych zwierząt.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.