Nocny zlot miłośników BMW

Fani BMW spotkają się w Nysie podczas nocnego zlotu. Już 31 sierpnia wielkie spotkanie nad Jeziorem Nyskim.

Już 31 sierpnia Jezioro Nyskie będzie świadkiem motoryzacyjnego wydarzenia. Na parkingu przed akwenem spotkają się miłośnicy marki samochodów BMW. Ta marka tak bardzo wpasował się w ich gusta, że chcą wymieniać się doświadczeniami, a także prezentować swoje auta.

Podczas zlotu odbędzie się zbiórka na rzecz Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Nysie znajdującej się przy ulicy Unii Lubelskiej 8, rzeczy jakie potrzebujemy to wszystkie środki do higieny typu : zele pod prysznic (damskie i męskie), pasty do zębów, szampony oraz środki czystości m.in. proszki do prania, płyny do płukania. Zbiórka będzie trwała od godziny 20:00 do godziny 22:00. Wszystkie rzeczy będą zbierane w BMW e46 przy którym będzie karton z informacją. Jak wiadomo tego nigdy nie jest za dużo i te rzeczy zawsze będą potrzebne, wszystko zostanie przekazane dla dzieciaków następnego dnia. Liczymy na was i na waszą pomoc! – zdradza Martyna Musiał

Wydarzenie jest organizowane przez BMW Klub Nysa. Istnienie grupy świadczy o tym, że swój samochód można darzyć wielką sympatią. Czy w naszym regionie odbędą się także zloty innych mark samochodów?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.