Liderzy Szlachetnej Paczki poszukiwani!

Choć Szlachetna Paczka dopiero w grudniu, to koordynatorzy już zbierają siły. Kto znajdzie się wśród koordynatorów na Opolszczyźnie?

Liderzy Szlachetnej Paczki w Paczkowie i Grodkowie poszukiwani! Zainteresowani będą mieli okazję, by spełnić marzenia najbardziej potrzebującym rodzinom z naszego regionu. Zanim jednak rozpocznie się praca, istotne jest zarejestrowanie chętnych wolontariuszy, w tym liderów.

Idealny lider powinien być odpowiedzialny, sumienny i kreatywny! Nie musi mieć doświadczenie w przewodzeniu grupą, wszystkiego go nauczymy. – mówi koordynatorka naszego okręgu Patrycja Majka

Zainteresowani mogą zgłaszać się przez stronę www.szlachetnapaczka.pl lub za pośrednictwem Patrycji, która na swoim koncie ma już organizację wydarzeń charytatywnych. Szlachetna Paczka to nie tylko praca na rzecz innych, ale także zbiór doświadczeń i dobra zabawa wśród ciekawych ludzi.

Szlachetna Paczka jest jak jedna wielka rodzina. Ale taka rodzina z marzeń. Każdy każdego wspiera. Nie tylko wolontariusze potrzebujących, ale też siebie nawzajem. Ale głównym powodem dlaczego warto się w to włączyć jest sam finał projektu. Moment kiedy rodziny otwierają paczki i widzi się to prawdziwe szczęście na ich twarzach, czy nawet łzy szczęścia.. To jest nie do opisania… – dodaje Patrycja

Wielki finał Szlachetnej Paczki już w grudniu. Do tego czasu liderzy wraz ze swoimi zespołami będą musieli dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin w naszym regionie, dowiedzieć się jakie mają potrzeby, a następnie zebrać fundusze na sprawienie im prezentu. Wśród paczek bardzo często znajduje się żywność, ubrania, sprzęt AGD lub RTV, a także wózki inwalidzkie lub sprzęt rehabilitacyjny.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.