Ich Troje gwiazdą tegorocznego Festiwalu Ognia i Wody

Kolejna edycja Festiwalu Ognia i Wody przed nami. Wydarzenie, które przyciąga na plaże oraz wały Jeziora Nyskiego kilkadziesiąt tysięcy widzów odbędzie się już 20 lipca. 

Pokazy pirotechniczne nad Jeziorem Nyskim, czyli Festiwal Ognia i Wody to jedno z największych wydarzeń w regionie. Plaża i wały akwenu w tym czasie przepełnione są mieszkańcami gminy, turystami, a także przyjezdnymi, którzy licznie przyjeżdżają na kolorowe show. W tym roku zobaczymy pokazy Pol – Expance K.E. Kolasińscy – Kobylanka, Fenix Zielona Góra oraz Weko Plus Poznań.

Co roku wydarzenie wzbogacają koncerty. Była już Halina Mlynkova, Stachursky oraz zespół ,,Piersi”. W tym roku na scenie zobaczymy Michała Wiśniewskiego i zespół Ich Troje, których usłyszymy o godzinie 20. A przed gwiazdą wieczoru (o godzinie 19) wystąpi zespół z Czech, czyli Feleksible. Całą imprezę poprowadzi DJ Blondi.

Nie zabraknie także nyskich artystów. Przed publicznością zaprezentują się tancerze z Dziennego Domu Samopomocy oraz Wytwórni Działań Kreatywnych. Co więcej zatańczą takie grupy jak ,,Salsa Solo”, ,,Stokrotki 50+” a także zaprzyjaźnieni artyści z Czech. O oprawę muzyczną zadbają piosenkarze z Fabryki Piosenki  i DOS ART z Głuchołaz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.