Znamy zwycięzcę IX Gali Biznesu

Za nami 9. edycja Gali Biznesu. Wydarzenie po raz kolejny przyciągnęło wielu pracodawców z regionu, którzy chcieli otrzymać wyróżnienie z rąk starosty.

Na to wydarzenie pracodawcy z naszego powiatu czekają cały rok. Gala Biznesu jest okazją do zaprezentowania swojego biznesu, a przede wszystki okazją do otrzymania wyróżnienia za swoją działaność. Ty razem jury przyznało nagrody w czterech kategoriach. W kategorii „młody biznes” zwycieżyła Dresówka.pl Sp. z o.o, w „mikro przedsiębiorstwo” – Restauracja Karolówka PHU Karol – Wiktor Karol. Z kolei wśród małych przedsiębiorstw nagroda trafiła do Transcom International Sławomir Śleziak, Winicjusz Filipow Sp.j, a wśród średnich i dużych przedsiębiorstw – Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.

Sam fakt, że ktoś zaproponował te firmy do wyróżnienia jest już wielkim przeżyciem.  – mówi starosta, Czesław Biłobran.

Podczas uroczystej gali debatowano na temat rozwoju nyskiego rynku pracy, ale także podkreślano, że wskaźnik bezrobocia w naszym regionie jest coraz niższy.

Miałem możliwość zobaczyć Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. Urząd, który warto pochwalić. Działania, które są podejowane powinny być stosowane także w innych urzędach. Widać zaangażowanie i efekty. – mówi wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Stanisław Szwed.

Jubileuszowa gala już rok, a szanse na zdobycie wyróżnienia „Pracodawca Roku 2018 Powiatu Nyskiego” będą mieli przedsiębiorcy, którym w tym roku się nieposzczęściło, ale również Ci, którzy zostaną zgłoszeni do konkuru.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.