Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego 2019 wybrani

Kapituł zadecydowała! Podczas czwartkowej Gali Biznesu Powiatu Nyskiego pracodawcy z naszego regionu otrzymali statuetki z rąk starosty Andrzeja Kruczkiewicza. 

Pracodawcy z Powiatu Nyskiego otrzymali statuetki oraz wyróżnienia za wzorowe prowadzenie swoich biznesów. Kapituła konkursowa wybrała trzech zwycięzców w trzech kategoriach. Przedsiębiorcy reprezentowali mniejsze i większe firmy.

,,Tytuł „Pracodawca Roku Powiatu Nyskiego 2019”, w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwo otrzymała firma Vita sp.z o.o. Firma świadczy usługi medyczne dla około 12 tysięcy pacjentów mieszkających w Nysie i okolicznych miejscowościach w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej  opieki specjalistycznej.

Tytuł „Pracodawca Roku Powiatu Nyskiego 2019”, w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo otrzymała firma Bioagra SA. Firma jest największym w Polsce producentem bioetanolu oraz etanolu wuytwarzanego z ziarna kukurydzy. Firma korzysta z najnowocześniejszych na świecie technologii wytwarzania i działa w 100% na bazie polskiego kapitału.

Tytuł „Pracodawca Roku Powiatu Nyskiego 2019”, w kategorii „młody biznes” otrzymała firma Pico Polska sp. z o.o. Producent pomadek mlecznych/krówek zawijanych ręcznie i maszynowo. Prawie 100% produkowanych wyrobów sprzedawanych jest poza granicami kraju.”

Dodatkowo do ,,Klubu 100” działającego przy Powiatowym Urzędzie Pracy wzbogacił się o kolejnych 6 pracodawców. Kolejnych nominowanych oraz wygranych poznamy za rok.

Fot. Starostwo Powiatowe w Nysie

Źródło – Starostwo Powiatowe w Nysie

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.