O takiej sesji marzy każda kobieta

Park ojców Werbistów stał się na chwilę sesją zdjęciową. Bohaterkami fotografii były kobiety, które dobrze czują się w swojej skórze, a stając się modelkami pokazują swoją kobiecą naturę.

„Wolność ma niejedno kobiece imię” to tytuł projektu organizowanego przez Iwonę Łęc – Wylęgałę, znaną także pod pseudonimem Mała Zadziorna Iwonka. Niedawno pisaliśmy o metamorfozach uczestniczek oraz warsztatach, które wydobyły z pań prawdziwe piękno. Teraz odbył się konkurs, w którym można było wygrać indywidualną sesję zdjęciową.

Zadanie było łatwe. Panie miały napisać, czym dla każdej z nich byłby taka sesja zdjęciowa. Jurorzy zadecydowali, że najlepsza odpowiedź udzieliła Pani Paulina z Nysy.

„Każda z Nas – kobiet jest inna, ale każda na pewno przynajmniej raz w życiu myślała o profesjonalnej sesji zdjęciowej, czy to dla Niego, czy dla samej siebie. Ja chciałbym wykonać taką sesję właśnie dla tych dwóch powodów. Dla siebie aby się dowartościować, mieć pamiątka i piękne wspomnienia. Dla męża aby mu podziękować za to że jest, kocha i akceptuję moje niedoskonałości. ? Życzę powodzenia wszystkim paniom i pamiętajcie każda z nas jest piękna….” – napisała Pani Paulina.

-mówi zwyciężczyni. Sesja zdjęciowa w parku ojców Werbistów przybrała tematykę boho. Panie mogły poczuć się naturalnie, tym bardziej, że otaczała je zieleń oraz kwiaty.

– tłumaczy pomysłodawczyni sesji oraz projektu, Iwona Łęc – Wylęgała. Organizatorzy wydarzenia zadbali o każdy szczegół. Modelka nie mogła pozostać bez profesjonalnego makijażu, który wpasował się w tematykę sesji.

-wyjaśnia wizażystka, Pani Kamila. Konkurs spotkał się z szerokim odbiorem, więc spora grupa liczy na jego koleją edycję. A już 11 i 12 sierpnia panie spotkają się na kolejnych warsztatach z cyklu „Ja kobieta”. Zdjęcia z minionej sesji będą promować całe wydarzenie. Więcej szczegółów już niebawem.

Zdjęcia – Monika Wieja – Baczyńska i Annabella Photography

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.