Nauczyciele będą wyciskać sztangę!

Już w najbliższą niedzielę 17 kwietnia o godzinie 12 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głuchołazach rozpoczną się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi leżąc.

Tym razem nauczyciele zamiast po czerwone długopisy i wskaźniki będą musieli chwycić za sztangi! Po raz pierwszy w historii w Mistrzostwach będzie mógł wystartować każdy a nie tylko nauczyciele i pedagodzy. Organizator przewidział dwie kategorie – nauczycieli kobiet i mężczyzn, oraz open – kobiet i mężczyzn. Panie będą wyciskały sztangę o wadze 25 kg, natomiast Panowie 50 kg. Czas boju to 5 minut w czasie którego nie można odkładać sztangi, a odpoczynek odbywa się na wyprostowanych rękach. Emocje będą gwarantowane ponieważ swój udział potwierdziła cała czołówka zawodników i zawodniczek w Polsce. Wpisowe wynosi 30 zł jednak dla wszystkich uczestników przewidziany jest pakiet startowy (koszulka, napoje, batony), a także każdy uczestnik imprezy na koniec dostanie nagrodę w postaci suplementów diety.

Dodatkowo podczas trwania imprezy organizowane będą gry i zabawy dla najmłodszych za co przewidziane są nagrody niespodzianki.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na facebooku na stronie wydarzenia – kliknij oraz pod nr tel 721591383.

12968749_1113816741993753_1062394589_n

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.