W dniach 03-05 czerwca br. Nysa znów stała się królestwem Volkswagena, a  Nyski Ośrodek Rekreacji już po raz dziesiąty stał się Dworem VAG Nysa 2016.

Ta cykliczna impreza ściąga corocznie kilka tysięcy fanów motoryzacji ze stajni VW, czyli Audi, Skoda, Seat. W tym roku nie mogło być inaczej. Wszystkie drogi prowadzą do Śląskiego Rzymu i przywiodły wg organizatorów ponad 800 aut. Piękno tym maszyn to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również najładniejsza komora, stance, felga czy fitment, które zostały wybrane podczas Zlotu. Atmosfera jak zwykle gorąca, nie tylko za sprawą świetnej słonecznej pogody.

Jeśli ktoś nigdy nie był uczestnikiem żadnego zlotu, tu mógł poczuć jaką jest VW Brać. Trudno nie dostrzec w tłumie rejestracji z całej Polski, sporą reprezentację z Czech, przedstawicieli kraju rodzimego producenta – Niemiec, czy Rumuni i Słowacji. A komu było mało mógł sprawdzić swoją motoryzacyjną miłość na hamowni.

Gwiazdą wieczornej imprezy był zespół ZBUKU.
10-ty jubileuszowy VAG Nysa dobiega końca, jeszcze dziś możecie zobaczyć piękności biorące udział w Zlocie, a my udostępniamy nam naszą galerię.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.