Jak dojechać na cmentarz 1 listopada?

Jak co roku  we Wszystkich Świętych MZK przygotowało osobny rozkład jazdy dla pasażerów chcących dojechać na nyskie cmentarze. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Podczas Wszystkich Świętych wierni kościoła katolickiego będą tłumnie odwiedzać cmentarze. Dla niektórych droga do pokonania, by odwiedzić groby najbliższych, jest długa i męcząca. Nie ma jednak co martwić się o transport, bo z pomocą jak co roku wychodzi Miejski Zakład Komunikacji.

Tego dnia kursować będą specjalne autobusy oznaczone zniczem, które przewozić będą pasażerów na przystanki w pobliżu cmentarzy. Pozostałe autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy jak w niedzielę. Rozkład jazdy dostępny jest pod tym linkiem.

Kierunek 1: Piłsudskiego – Górna Wieś – Rodziewiczówny – Sudecka – Szopena – Krzywoustego – Ujejskiego – Słowiańska – Podzamcze – Cmentarz Złotogłowicki (+ dwa kursy do Regulic – oznaczone literą „R”) –
Kierunek 2: Cmentarz Złotogłowicki – Słowiańska – Ujejskiego – Szopena – Mickiewicza – Sudecka – Rodziewiczówny – Górna Wieś – Piłsudskiego
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.