Festiwal Ognia i Wody – będzie się działo, będzie zabawa

Będzie, będzie się działo – z pewnością zaśpiewa cała plaża nad Jeziorem Nyskim, bowiem gwiazdą tegorocznej edycji Festiwalu Ognia i Wody będzie zespół Piersi.

Na scenie oprócz twórców hitu „Bałkanica” czyli zespołu Piersi (bez posła Kukiza), zobaczymy również takie zespoły jak Ravel, K2/Buka czy ANN.PHAM. Oczywiście oprócz artystów, gwoździem programu który ściąga do Nysy tysiące osób jest pokaz fajerwerków, które rozświetlą niebo. Tradycyjnie do udziału zaproszono trzy firmy. W tym roku będą to:

• NAKAJA ART z Krakowa
• SUPERPOWER z Michałowic
• WEKO PLUS z Poznania

Po pokazie i ogłoszeniu wyników, miłośnicy dobrej zabawy z pewnością spędzą niezapomniane chwile przy hitach jak będą serwowane przez Dj Daso i Dj Eement. Impreza ma potrwać do 4. nad ranem.

Program:
16.45 – koncert zespołu Ravel
17.45 – koncert zespołu K2/BUKA
18.45 – koncert zespołu ANN. PHAM
20.00 – koncert zespołu Piersi
21.30 – lampiony do nieba
21.45 – konkursowe prezentacje ogni
22.45 – pokaz teatrów ognia
23.00 – og³oszenie wyników
23.15 – koncert zespołu BASSALOG
23.45 – impreza z dj’ami DJ DASSO & DJ ELEMENT
pokaz laserowy

mapkaTradycyjnie w związku z festiwalem kierowcy muszą się liczyć z pewnymi utrudnieniami w ruchu i korkami w mieście. Mieszkańcy natomiast szybciej dotrą i wrócą z Jeziora Nyskiego jeśli zostawią swoje pojazdy w domu i zdecydują się na podróż pieszą bądź autobusem MZK. Dziwi nieco decyzja MZK, który zdecydował się na sprzedaż biletów w autobusach, ponieważ znając życie pojazdy będą tak zatłoczone, że ciężko będzie tam nawet wejść, a co dopiero kupić czy skasować bilet.
Co ważne – dla pieszych i rowerzystów zostanie otwarte przejście przez zaporę na Jeziorze Nyskim, co znacznie skróci drogę z wielu miejsc i odciąży ruch przez centrum.
VII edycja Festiwalu Ognia i Wody odbędzie się 13 sierpnia. Początek od godziny 17.00, natomiast pokazy fajerwerków zaplanowano na godzinę 22.00.
Kto się z pewnością wybierze nad Jezioro Nyskie? Ruszył już funpage-kliknij wydarzenia, na którym można dołączyć do imprezy.
Nad Jezioro Nyski będzie można dostać się także autobusami MZK – kliknij tutaj.
Policja przypomina o zmianach w organizacji ruchu – kliknij tutaj.
PLAKAT_foiw

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.