Chcesz się bawić? Zadzwoń!

„Chcesz się bawić? Zadzwoń!” w Nysie! Już 15 czerwca w Nyskim Domu Kultury zagoszczą gwiazdy teatralnych desek. Twórcy „Szalonych Nożyczek” oraz „Mayday 2” tym razem proponują komediową ucztę, pełną zwrotów akcji i barwnych postaci.

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale… gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan – kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia… Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (…lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu… to dopiero początek dobrej zabawy!

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?

OBSADA:

Tristan – Michał Piróg
Charlotte – Dominika Gwit
Henry – Krzysztof Hanke
Iza – Klaudia Halejcio
Bloggins – Marcin Mroczek
Mr. Smith – Marek Włodarczyk
Pani Brown – Iwona Rulewicz

Bilety do kupienia TUTAJ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.