Poseł Sanocki zniszczył bramkę w Urzędzie Marszałkowskim. ,,- Rozwaliłem ją po prostu”

Czy poseł Sanocki postąpił dobrze? Na portalach społecznościowych internauci próbują rozstrzygnąć zachowanie posła Janusza Sanockiego w Urzędzie Marszałkowskim.

Ostatnio rozmawialiśmy z posłem Januszem Sanockim na temat prowadzonej przez niego ewangelizacji w naszym mieście oraz nadchodzących wyborach do Sejmu. Dzisiaj o parlamentarzyście jest głośno w całym kraju. To wszystko za sprawą wizyty w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu. Burza toczy się o barierkę w placówkę, której już nie ma, bo wyłamał ją poseł z Nysy.

– W imieniu moich wyborców usunąłem barierkę w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim. Rozwaliłem ją po prostu – powiedział w Loży Radiowej Radia Opole poseł Janusz Sanocki

Posłowi Januszowi Sanockiemu nie spodobały się zamontowane bramki w Opolskim Urzędzie Marszałkowskim. Co więcej, kolejnym powodem do niezadowolenia było wylegitymowanie parlamentarzysty przez pracownika placówki. Zdaniem nyskiego polityka nie ma tego podstawy prawnej, w efekcie czego barierka została przez posła zniszczona.

Polityk tłumaczy swoje zachowanie tym, że urząd powinien być dostępny dla obywateli, a nie tworzyć bariery. Polityk został siłą wyprowadzony z Urzędu, a na miejscu pojawiła się policja. Poseł Janusz Sanocki zapowiedział, że jeśli będzie potrzeba zapłacenia kosztów szkody, pieniądze przeleje na Caritas.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.