Posła Janusza Sanockiego coraz częściej będzie można spotkać na ulicach miasta. Wszystko za sprawą akcji, którą parlamentarzysta ma zamiar przeprowadzać regularnie. 

,,Bóg żyje – bronimy cywilizacji!”, tymi słowami poseł z Nysy rozpoczyna post na Facebooku, informując o przeprowadzonej ewangelizacji w sercu miasta. Poseł Janusz Sanocki w ten sposób chce zwrócić uwagę na zagrożenia skierowane w stronę chrześcijaństwa. W tym celu planuje regularnie prowadzić rozmowy z mieszkańcami na ulicy ”zamkniętej”.

Katolicy muszą wyjść z akcją ewangelizacyjna na ulice. Nie księża, zwykli katolicy (a szerzej po prostu chrześcijanie). I po prostu mówić ludziom: „Bóg istnieje!”. Taka akcja pozytywna. Bo inaczej zginiemy. Gdyby ludzie wierzyli w Boga, żadne lgbt nie odważyłoby się wyjść na ulice. – pisze poseł Janusz Sanocki

Parlamentarzysta zapowiada, że akcja odbywać się będzie regularnie w soboty o godzinie 12:00. Posła wraz innymi działaczami spotkać będzie można na ”zamkniętej” przy ulicy Krzywoustego.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.