Kampania wyborcza trwa. NIE MA ZASAD.

Do 13 października potrwa kampania wyborcza kandydatów do Sejmu. Nie brakuje wielkich emocji oraz zachowań nienależących do tych z kategorii ”fair play”.

Polityka od zawsze wzbudza wielkie emocje. Jedni ją śledzą, inni omijają szerokim łukiem. Szczególnie działalność polityków można zauważyć podczas trwającej obecnie kampanii do Sejmu. Plakatów jest co nie miara, a z każdej wolnej przestrzeni spoglądają na nas kandydaci.

Niektórzy zainteresowani funkcją parlamentarzysty walczą o każde miejsce na swój materiał wyborczy i zakrywają plakaty konkurentów. Plakaty wicewojewody Violetty Porowskiej zasłoniły banery m.in. poseł Katarzyny Czochary oraz burmistrza Jana Woźniaka. Co ciekawe, obie Panie startują z tej samej listy.

To wciąż nie koniec incydentów na Opolszczyźnie, bowiem niektórzy przeciwnicy są w stanie włożyć większy nakład sił, by przeszkodzić kandydatom w kampanii. Jak poinformowała na swoim profilu na Facebooku poseł Katarzyna Czochara, niezidentyfikowani sprawcy wepchnęli jej przyczepkę z banerem do rzeki.

Jest mi bardzo przykro, ze dochodzi do takich sytuacji. Żyjemy w demokratycznym kraju i każdy może zagłosować zgodnie ze swoimi poglądami. Również każdy kandydat ma prawo reklamować swoją osobę -ja tez. – komentuje poseł Katarzyna Czochara

Czy oponenci powstrzymają się w swoich agresywnych zachowaniach? Czy dalsza część kampanii przebiegnie spokojnie? Będzie obserwować to na bieżąco.

Źródło: Facebook – Katarzyna Czochara

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.