Adam Zelent pokieruje halą

Hala przy ulicy Sudeckiej już stoi, a obecnie trwają prace wykończeniowe przy elewacji i wewnątrz. Całość ma być gotowa na jesień tego roku, a nową halą ma pokierować Adam Zelent.

iLoveNysa – W kuluarach coraz głośniej mówi się o tym, iż ma Pan zostać managerem hali sportowej przy ulicy Sudeckiej…

Adam Zelent – Co do managera to faktycznie została mi zaproponowana taka funkcja. Od 3 stycznia jestem pracownikiem Agencji Rozwoju Nysy, prezes Bogdan Wyczałkowski powierzył mi opracowanie koncepcji funkcjonowania hali.

iLN – Rodzą się już jakieś pomysły?

AZ – Brałem udział w trzech radach budowy, które odbywają się co tydzień i przedstawiłem swoje założenia odnośnie projektu, który jest realizowany. Ponadto złożyłem również raport burmistrzowi odnośnie poprawy funkcjonowali hali.

iLN – Jakieś namacalne, konkretne pomysły?

AZ – Trzeba zwrócić uwagę, że hala ma być widowiskowo-sportowa, wszyscy dobrze wiemy że nacisk był na to, żeby hala była bardziej areną sportową, ale żeby dopiąć budżet i żeby to poważnie funkcjonowało trzeba dopiąć ten element widowiskowy. Dzięki temu Nysa będzie tym magnesem to przyciągania ludzi.

iLN – W ostatnim wywiadzie dla iLoveNysa poseł Janusz Sanocki stwierdził – Widać jak burmistrz korumpuje radnych. Teraz słyszę, że Zelent ma być managerem hali sportowej, to jest ordynarne przekupstwo. Jeszcze hali nie ma, a Zelent ma umowę podpisaną (…), to jest człowiek, którego ja przestaje szanować. Człowiek który się sprzedaje… żal mi ludzi, którzy muszą się sprzedawać, żal mi dziewczyn, które stoją na trasie Nysa-Opole (…) żal mi radnych, którzy muszą się w ten sposób prostytuować.

AZ – Pan Janusz słynie z ciętego języka. Ja natomiast nie będę się odnosić do takich rzeczy. Wydaje mi się, że postępuję według własnego sumienia i nie mam sobie nic do zarzucenia. Chciałbym żeby Nysa była mocna i się rozwijała.

iLN – Dziękuję za rozmowę.

AZ – Również dziękuję.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.