Z okazji kończących się wakacji już 30 sierpnia Dekada Nysa zaplanowała wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z popularnymi TikTok’erami. Idole nastolatków poprowadzą specjalnie przygotowane warsztaty taneczne. W planach są także występy wokalne, battle wideo, seria Q&A i wspólne nagrania z idolami.

TikTok to najpopularniejsza aplikacja mobilna wśród mediów społecznościowych, lubiana szczególnie przez nastolatków i młodzież. Na całym świecie pobrano ją już ponad 3 miliardy razy. Wśród znanych tzw. TikTok’erów są m.in. goście najbliższego wydarzenia w nyskiej Dekadzie – Klaudia Bieszcz, Sebastian Kowalczyk, Anielskie Skrzydło, Ciapur i Edzio.

Na spotkanie z ulubionymi gwiazdami młodego pokolenia Dekada Nysa zaprasza już w poniedziałek 30 sierpnia. Tego dnia TikTok’erzy poprowadzą specjalnie przygotowane warsztaty taneczne i zaprezentują występy wokalne. Jedną z atrakcji dnia będzie także bitwa wideo pomiędzy influencerami.  W sesji Q&A odpowiedzą oni także na wszystkie pytania swoich followersów. Na zakończenie uczestnicy wydarzenia będą mogli zebrać od swoich idoli autografy, a także zrobić z nimi wspólne zdjęcia i nagrania.

– Z okazji kończących się wakacji zachęcamy wszystkich fanów TikTok’a do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu. Będzie to okazja nie tylko do spotkania swoich idoli i porozmawiania z nimi, ale przede wszystkim uczestniczenia w wyjątkowych pokazach i warsztatach tanecznych. Wśród naszych gości będzie m.in. Sebastian Kowalczyk, znany tancerz i choreograf, czy Edzio, który zasłynął ze swoich freestyle’owych umiejętności. Jestem pewien, że to będzie dzień pełen niezapomnianych atrakcji i emocji – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

Zakończenie wakacji z TikShow zaplanowane na 30 sierpnia w Dekadzie Nysa odbędzie się w godz. 16:00 – 20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółów na temat eventu można znaleźć na stronie www.dekadanysa.pl

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.