„Zostań w Polsce” – projekt wspierający rodzimych przedsiębiorców  z sektorów, które najdotkliwiej odczuły skutki pandemii koronawirusa. Akcja ta została stworzona przez  Warszawską Izbę Gospodarczą i promuje ona wybieranie produktów od polskich producentów, planowanie wypoczynku w kraju oraz korzystanie z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

W ramach projektu – na jego potrzeby została uruchomiona platforma: www.zostanwpolsce.com, na której poprzez formularz firmy, których dosięgnął kryzys mają możliwość bezpłatnie się prezentować. Z kolei w social mediach działa już grupa #zostanwpolsce. Zapraszamy firmy do dołączenia do akcji i zaprezentowania swojej oferty.

Projekt „Zostań w Polsce” zdobywa coraz większą popularność. Dołącza do niego coraz więcej firm z różnych sektorów gospodarki. Większość firm, które już dołączyły to branża turystyczna. Do dziś zgłosiło się blisko 100 podmiotów, ale ich liczba stale rośnie, co może świadczyć o tym, że projekt ten faktycznie wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.