Kolekcje eleganckich ubrań dla kobiet, kroje dopasowane do każdej figury oraz szeroki wybór akcesoriów i dodatków na każdą porę roku – wszystko to czeka w nowym salonie Monnari w galerii Dekada Nysa.

Od 3 marca miłośniczki mody mogą robić zakupy w sklepie polskiej marki odzieżowej Monnari, która otworzyła swój pierwszy punkt sprzedaży w Dekadzie Nysa. Na powierzchni 250 mkw. mieści się nie tylko bogaty asortyment ubrań, ale można tu znaleźć także dodatki i modele z linii Bags&Shoes. Monnari to kolejna znana marka, która otworzyła swój sklep w najnowocześniejszej galerii handlowej w regionie. Obecnie w Dekadzie Nysa można już korzystać z oferty 60 najemców.

 – Chcemy, aby Dekada Nysa służyła klientom przez wiele lat i rozwijała się wraz z ich potrzebami. Początek marca, tuż przed Dniem Kobiet, to doskonały moment na poszerzenie oferty modowej naszego centrum handlowego. Marka Monnari jest dobrze znana zarówno starszym, jak i młodszym miłośniczkom mody, które z pewnością znajdą coś dla siebie w nowym salonie. Zapraszamy na zakupy do już otwartych sklepów i punktów usługowych, a jednocześnie przygotowujemy dla klientów nowe atrakcyjne propozycje. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia, w tym salonów TEDi, Tescoma, Play oraz lokali gastronomicznych Pierożki u Belfra i Pan Buła. Zapewniamy mieszkańcom miasta i regionu dostęp do produktów najlepszych marek, a przy tym cały czas dbamy o bezpieczeństwo zakupów, spełniając wysokie standardy sanitarne – mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Dekada Nysa oferuje produkty z różnorodnych branż, m.in. spożywczej, drogeryjnej i beauty, odzieżowej i obuwniczej, dziecięcej, wyposażenia domu, elektronicznej i sprzętu AGD. W galerii powstały również strefy usługowa i gastronomiczna, a także ogólnodostępna przestrzeń coworkingowa oraz plac zabaw dla dzieci. Docelowo w części rekreacyjno-rozrywkowej będzie działać również multipleks kinowy. Obecnie na liście najemców obiektu znajduje się 60 marek, takich jak m.in. Carrefour, Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko, Grycan.

Galeria znajduje się w najbardziej rozpoznawalnej i charakterystycznej części miasta, w ścisłym centrum – obok najważniejszych lokalnych instytucji publicznych, takich jak Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe oraz Nyski Dom Kultury. Dojazd do obiektu, zarówno z poszczególnych części Nysy, jak i sąsiednich miejscowości, ułatwia lokalizacja w pobliżu głównej arterii, tj. ul. Bema. W podziemnej części obiektu powstał parking z 400 miejscami postojowymi. Dużym ułatwieniem jest także bliskość dworców kolejowego oraz autobusowego.

__

DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się dwanaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także dwie inwestycje we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.