9 kwietnia o godz. 8.00 w Dekadzie Nysa został otwarty sklep popularnej sieci dyskontowej TEDi. To pierwszy i jak dotąd jedyny w regionie punkt sprzedaży tej marki.

Podobnie jak inne lokale w galerii, nowy salon działa w ścisłym reżimie sanitarnym. Powierzchnia lokalu wynosi 900 mkw.

Sieć sklepów TEDi oferuje bardzo duży wybór produktów pierwszej potrzeby, m.in.: artykuły drogeryjne, toaletowe, środki czystości, artykuły spożywcze, książki, produkty samochodowe, a także akcesoria i karma dla zwierząt.

    

W Dekadzie Nysa przykładamy szczególną wagę do komfortu zakupów i funkcjonalności obiektu. Podejmując współpracę z kolejnymi markami kierujemy się potrzebami klientów, dbamy o jakość oraz dostępność asortymentu tak, aby ułatwiać codzienne życie mieszkańcom Nysy i okolic. Dzisiaj ważne są oszczędność czasu oraz skondensowanie handlu i usług w jednym miejscu, by przemieszczanie się między wieloma punktami w mieście nie było konieczne. Dzięki takim salonom jak nowo otwarty TEDi oraz inne obecne w Dekadzie marki zapewniamy możliwość szybkich, wielobranżowych zakupów, spełniając jednocześnie restrykcyjne wymogi sanitarne i zachowując zasady bezpieczeństwa. Dużym ułatwieniem dla klientów, którzy przyjeżdżają do nas z różnych części miasta i okolicznych miejscowości, jest m.in. podziemny parking mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Dekada Nysa została otwarta w grudniu ubiegłego roku i od tego czasu pozostaje najnowocześniejszym obiektem handlowym w regionie. Jej oferta obejmuje już ponad 60 marek, w tym spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, sportowych, sprzętu elektronicznego oraz z branży beauty i artykułów dla domu. Na liście najemców są m.in. Carrefour, Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Monnari, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko. Poszczególne punkty handlowe i usługowe działają w zależności od aktualnie obowiązujących obostrzeń. W strefie gastronomicznej znajdują się kawiarnie i restauracje, w tym m.in. marki Grycan, John Coffee, American Donuts, Piekarnia Machela i Pizza Corner. W czasie pandemii lokale te serwują napoje i dania na wynos.

Z perspektywy klientów atutem obiektu jest także położenie w najbardziej rozpoznawalnej, zabytkowej części miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, głównej arterii – ul. Bema, Urzędu Miejskiego oraz lokalnego centrum kultury. W podziemnej części budynku znajduje się parking z 400 miejscami postojowymi.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.