Oczyszczacz powietrza z najmocniejszym generatorem jonów

Oczyszczacze goodair, nadają się nie tylko do domów i mieszkań, ale są coraz częściej wybierane również do pomieszczeń biurowych. Chętnie zaopatrują się w nie także placówki takie jak przedszkola czy przychodnie lekarskie. W ofercie znajdziemy zarówno modele bardzo proste w swojej budowie, funkcjonowaniu, jak i te znacznie bardziej zaawansowane, proponujące użytkownikom nowoczesne technologie i dodatkowe funkcje.

Wybierając własny oczyszczacz powietrza, warto dobrze zastanowić się w jakim pomieszczeniu będziemy chcieli ustawić urządzenia oraz czy potrzebujemy dodatkowych funkcji jak np. nawilżenie, czy jonizacja powietrza.

Oczyszczacze goodair – jakie modele znajdziemy w ofercie?

W profesjonalnym sklepie znajdziemy szeroki wybór producentów oraz modeli, różnić się one będą wydajnością, powierzchnią, oczyszczania, zastosowanymi filtrami, czy wreszcie samym wyglądem i wielkością urządzenia. Wśród najlepszych oczyszczaczy goodair znajdziemy takie bez funkcji jonizacji powietrza oraz takie z jonizatorem. Jeśli zależy nam na dodatkowym nawilżaniu powietrza, musimy szukać modeli z funkcją nawilżania. Tak zaawansowane urządzenie, które ma z założenia posłużyć nam na długo, warto kupować w sklepach cieszących się dobrymi opiniami z dużym wyborem produktów.

Sharp KI-G 75 EUW- oczyszczacz powietrza dla wymagających klientów

Sharp KI-G 75 EUW to zdecydowanie bardziej zaawansowany model od tego producenta. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach o powierzchni do 56 m2. ,dzięki swojej imponującej wydajności (wydajność tego modelu to aż 450 m3/h). Na jakość filtrowania wpływa tutaj bogato wyposażone wewnętrzne oczyszczacza. Model Sharp KI-G 75 EUW został wyposażony w:

  • filtr wstępny
  • filtr węglowy
  • filtr HEPA H13
  • filtr nawilżacza
  • najmocniejszy generator jonów Plasmacluster High-Density 25000.

Tak zaawansowana filtracja, niweluje z powietrza wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia takie jak: wirusy, bakterie, frakcje pyłów, roztocza, alergeny, groźne grzyby i drożdże. Dodatkowo 4 litrowy zbiornik na wodę, pozwala na cieszenie się czystym i nawilżonym powietrzem przez długi, czas, bez konieczności obsługi urządzenia. 4 czujniki, 5 wskaźników oraz aż 8 zaawansowanych trybów pracy, czyni Sharp KI-G 75 EUW, jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego japońskiego producenta. Jeśli szukamy produktu, który będzie pracować również w nocy, nie budząc przy tym domowników, Sharp KI-G 75 EUW także w tej kwestii, będzie dobrym wyborem, ponieważ hałas, który wyemituje w trybie nocnym, nie przekroczy 18 dB, czyli tyle, ile szum liści.

Czy Sharp KI-G 75 EUW ma wady? 

Sharp KI-G 75 EUW jest prawie ideałem, prawie dlatego, że niestety nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, umożliwiające zdalne sterowanie urządzeniem, dla niektórych klientów będzie to wada, dla innych pozostaje to bez znaczenia, niemniej jednak tak zaawansowane i nowoczesne urządzenie, powinniśmy móc obsługiwać z poziomu aplikacji.

Sharp KI-G 75 EUW to bez wątpliwości model dla wymagających osób, które poszukują najlepszych rozwiązań, z dodatkową funkcją nawilżania powietrza. Model Sharp KI-G 75 EUW w dobrych sklepach kupimy w cenie 4499 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.