Obrzucono psy kamieniami

Nieznany sprawca lub sprawcy swoją energię postanowili wyładować na bezbronnych psach zamkniętych w kojcach. Wolontariusze oraz mieszkańcy są oburzeni. 

W naszym regionie działa wiele wolontariuszy, którzy wyciągają pomocną dłoń w stronę czworonogów. Jedną z placówek, która na co dzień opiekuje się zwierzętami jest Schronisko w Łambinowicach. Jak się okazuje, nie wszystkim mieszkańcom podoba się działalność skierowana w stronę psów i kotów. Zamiast poinformować o swoim niezadowoleniu dyrekcję schroniska, nieznani sprawcy postanowili obrzucić zwierzęta kamieniami.

Wczoraj w późnych godzinach wieczornych ktoś obrzucił kojce, w których przebywają psy, którymi się opiekujemy, kamieniami ‼️‼️‼️ Nasza wolontariuszka pojechała wyprowadzić psy na wieczorny spacer i zastała taki widok – czytamy na stronie Schroniska w Łambinowicach

Sytuacja ma się jednak nie powtórzyć, bo jak informuje Schronisko, niebawem na terenie placówki zostanie założony monitoring, a wtedy żaden sprawca nie będzie już anonimowy. Minione zdarzenie zostanie także zgłoszone na policję.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.