Polska siatkówka ma się dobrze, a ostatni wynik reprezentacji Polski U-19 świadczy o tym, że prawdopodobnie nie musimy się martwić o sportową przyszłość Polskiej Siatkówki.

Drużyna Michała Bąkiewicza zdobyła wczoraj Mistrzostwo Świata i gładko przeszła przez cały turniej, tracąc przez cały okres gry tylko jednego seta! W finale także zapewnili sobie szybkie zwycięstwo, pokonując drużynę z Bułgarii wynikiem 3:0.

Swój udział w tym zwycięstwie miał także członek sztabu szkoleniowego Michał Róg, który w drużynie U-19 pełni rolę trenera współpracującego, a poza tym na co dzień pracuje w z naszą lokalną PlusLigową drużyną Stal Nysa w roli statystyka.

Jeszcze nie do końca do mnie dociera, co właśnie się stało. Mistrzostwo świata to wielka rzecz, a jednocześnie ogromny sukces całej reprezentacji: zarówno zawodników, sztabu, a przede wszystkim Trenera Michała Bąkiewicza. Jestem dumny, iż jestem częścią tej drużyny i bardzo się cieszę, że praca z tą grupą w kolejnym roku przyniosła kolejny medal. Po zeszłorocznym brązowym medalu Mistrzostw Europy przyszedł czas na złoty medal Mistrzostw Świata. Słowa uznania dla chłopaków. Przez cały turniej grali niezwykle konsekwentnie i cierpliwie dzięki czemu pierwszego i jedynego seta reprezentacja straciła dopiero w półfinale. – relacjonuje M. Róg.

Drużynie jak i całemu sztabowi życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości i świetnej formy, a Michałowi dziękujemy za komentarz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.