Część gastronomiczna w nyskim centrum handlowym już w lipcu powiększy się o dwa lokale – bar Sushi dla Mnie oraz restaurację szybkiej obsługi Hell’s Chicken.

Długo wyczekiwana przez klientów strefa gastronomiczna w śródmiejskiej galerii handlowej Dekada  Nysa została otwarta pod koniec maja, a w lipcu zaoferuje odwiedzającym jeszcze większy wybór smacznych i różnorodnych potraw. Do działających już restauracji, barów i kawiarni tj.: Pizza Corner, Belfer, Pan Buła, John Coffee, Grycan, American Donuts, a także Piekarni Machela, dołączą dwa nowe punkty gastronomiczne.

Od 2 lipca klientów w nowym lokalu w Dekadzie Nysa powita obsługa baru Sushi dla Mnie, dzięki której można skosztować dań kuchni japońskiej. Jest to pierwszy punkt gastronomiczny tej marki w województwie opolskim. Jeszcze w tym samym miesiącu zostanie otwarta lokalna restauracja szybkiej obsługi Hell’s Chicken, której specjalnością są panierowane kawałki kurczaka, przyrządzane według oryginalnej receptury. Zarówno Hell’s Chicken, jak i Sushi dla Mnie, są mocno skoncentrowane na klientach z Nysy i regionu, dlatego jestem przekonany, że szybko trafią w ich gusta kulinarne. Podobnie jak pozostałe lokale gastronomiczne, które już serwują swoje potrawy w Dekadzie Nysa, stawiają na komfort, miłą obsługę, wysoką jakość i dostępność dla szerokiego grona odbiorców, zachowując standardy bezpieczeństwa mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Dekada Nysa jest centrum handlowym o regionalnym charakterze, otwartym na lokalne marki i dostawców oraz większe sieci handlowe, które dostrzegają szanse rozwoju w powiecie nyskim. Na powierzchni ok. 20 tys. mkw. obecnie funkcjonuje ponad 60 sklepów i lokali usługowych przede wszystkim z branż modowej, beauty, sprzętu elektronicznego, spożywczej – Market Carrefour to pierwszy tego typu sklep w tej części Opolszczyzny, i drogeryjnej, a także strefa coworkingowa oraz miejsce do zabawy dla dzieci – Mini Kids Play. W nyskiej galerii handlowej można zrobić komfortowe i bezpieczne zakupy w salonach takich marek jak m.in. Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko, Tedi, Monnari, Tescoma, Play, Ziaja oraz Triumph. W podziemnej kondygnacji mieści się parking na ponad 370 samochodów.

Dzięki bogatej i na bieżąco rozwijanej ofercie Dekada Nysa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w regionie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wolności 2, w sąsiedztwie ul. Bema, przez którą przebiega trasa łącząca miasto z regionem; Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, dworca autobusowego i kolejowego oraz Nyskiego Centrum Kultury.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.