FSD z kolejnymi inwestorami

FSD_0

Nowi inwestorzy wchodzą na teren FSD, a mieszkańcy już zacierają ręce ponieważ oznacza to, że w Nysie powstaną kolejne miejsca pracy.

Kolejne miejsca pracy z umowami o pracę, poprawią nie tylko byt osób, które dostaną zatrudnienie, ale również i poprawi funkcjonowanie całego lokalnego rynku pracy, gdzie to pracodawcy dyktują swoje warunki.

Nowi inwestorzy: Ekoplast, Spaw Worl Serwis oraz  Simpla zagospodarują ostatnie wolne obiekty, które pozostały przy Szlaku Chrobrego. – Chciałbym podkreślić, iż nie tylko duże ale również mniejsze firmy są mile widziane na terenach inwestycyjnych naszego miasta – mówi Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego.

Z informacji przekazanych przez nyski magistrat firma Ekoplast już od początku sierpnia chce ruszyć z działalnością tj. produkcją worków foliowych i zatrudnić około 20 osób. Firma Simpla, która zajmuje się między innymi produkcją błotników rowerowych już działa w Nysie, jednak rozbudowuje się i poszukuje nowych terenów. Spaw Worl Serwis zajmuje się natomiast wykonastwem metalowych urządzeń budowlanych.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.