Nowe marki, otwarta komfortowa strefa restauracyjna, salon zabaw dla dzieci i wielosalowe kino. To wszystko już w najbliższym czasie znajdzie się w Dekadzie Nysa. 

Oferta otwartej pół roku temu galerii Dekada Nysa stale się powiększa. Do tej pory klienci mogli korzystać z około 60 sklepów znanych i lubianych marek. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne otwarcia, dzięki którym nyska Dekada będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Od otwarcia Dekady Nysa cały czas pracujemy nad tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Wiosną, mimo trwającego lockdownu do grona naszych najemców dołączyło wiele nowych firm, które wzmocniły naszą ofertę. Dzięki takim markom jak Tedi, Monnari, Tescoma, Play czy wreszcie Ziaja, nasza oferta wciąż się powiększa. W ostatnim czasie swój lokal otworzyła także doskonale znana na polskim rynku marka Triumph, co z pewnością ucieszy odwiedzające nas klientki – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii handlowej Dekada Nysa.

Sieć marki Triumph zajęła lokal położony na parterze w sąsiedztwie salonów Ryłko oraz Vistula i Wólczanka. Oferta nowo otwartego salonu skupia się nie tylko na zmysłowej i wygodnej bieliźnie damskiej, strojach kąpielowych i koszulach nocnych, ale także na funkcjonalnych ubiorach sportowych czy eleganckiej bieliźnie męskiej. Bieliźniany asortyment dopełniają marki odzieżowe takie jak Reserved, Sinsay, Big Star, Monnari, Qiosque czy Pepco.

Ostatnie tygodnie pokazały, że po lockdownach klienci chętnie wracają na zakupy do galerii. Chcemy dla nich stworzyć ofertę komplementarną, zarówno handlową, usługową, ale też rozrywkową. 28 maja otwieramy długo wyczekiwaną strefę gastronomiczną, gdzie w komfortowych warunkach odwiedzający nas klienci będą mogli w pełni cieszyć się smakiem różnorodnych potraw, od wykwintnej włoskiej pizzy po tradycyjne danie kuchni polskiej – dodaje M. Kwit.

Wśród lokali gastronomicznych w Dekadzie Nysa kliencji znajdą oferującą włoską pizzę, świeże kanapki i sałatki restaurację Pizza Corner, specjalizujący się w przysmakach staropolskich i domowych potrawach bar Belfer, burger bar w stylu street food Pan Buła oraz restauracja szybkiej obsługi Hell’s Chicken, której specjalnością są chrupiące, panierowane kawałki kurczaka przyrządzane według specjalnej receptury. Dodatkowo w strefie gastronomicznej mieści się cukiernia American Donuts, w której spróbować można pysznych pączków, gofrów, naleśników, lodów i nie tylko. Już w czerwcu będziemy mogli skosztować specjałów kuchni japońskiej w barze Sushi dla Mnie.

To nie koniec atrakcji, bo już 5 czerwca będziemy mogli zaprosić naszych najmłodszych klientów do strefy zabawy Kids Play, w której czekać będzie na nich mnóstwo atrakcji, od gier i zabaw edukacyjnych, przez tzw. kulkoland, na lubianych przez wszystkich bajkach Disneya skończywszy. A jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, już jesienią, będziemy mogli zaprosić kinomanów i nie tylko na pierwsze seanse do nowoczesnego, 4-salowego kina Prime Cinema, które kończymy budować na piętrze galerii – dodaje M. Kwit.

Galeria Dekada Nysa zlokalizowana jest w ścisłym centrum Nysy, w sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego. Do dyspozycji klientów dostępny jest parking podziemny z 400 miejscami postojowymi.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.