Bioagra SA przekaże bezpłatnie 7 tys. litrów płynu DEZPOWER do dezynfekcji, nyskiemu samorządowi, szpitalowi zakaźnego w Nysie, straży pożarnej, a także przychodniom lekarskim i instytucjom kościelnym, w tym opiekującym się bezdomnymi.

Bioagra SA uruchomiła także inicjatywę skierowaną bezpośrednio do mieszkańców gminy Nysy. Przed Zakładem Produkcji Etanolu „Goświnowice” zorganizowano sprzedaż płynu DEZPOWER. Środki tego rodzaju są obecnie bardzo trudno dostępne w skali całego kraju ze względu na ograniczenia w dostępie do etanolu, składników do produkcji płynów dezynfekcyjnych i opakowań.
Akcja Bioagry skierowana jest do społeczności lokalnej. Dlatego płyn sprzedawany będzie w cenie wyprodukowania (1 l za 15,50 zł, zaś 5 l za 59,00 zł). W tych cenach płyn będzie dostępny wyłącznie przez Zakładem Produkcji Etanolu „Goświnowice”.
Sprzedaż będzie się odbywała do odwołania od godziny 8:00 do 16:00, w robocze dni tygodnia.

DEZPOWER płyn do dezynfekcji rąk skutecznie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2. Płyn niszczy zewnętrzną osłonę koronawirusa co prowadzi do rozpadu zarazka. Środek przeznaczony jest do powszechnego stosowania. Skład zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu higieny i komfortu użycia w miejscach, w których wymagana jest dezynfekcja rąk. Płyn nie nadaje się do spożycia.

DEZPOWER płyn do dezynfekcji – cechy:
– działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.
– zawartość etanolu: 73,5 proc.
– skład: etanol neutralny, etanol izopropylowy, gliceryna, woda demineralizowana, kompozycja zapachowa.
– rejestracja: DEZPOWER Płyn do dezynfekcji rąk został zarejestrowany i dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.