Gmina Nysa serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne, które będzie dotyczyło programu „Czyste powietrze”. Odbędzie się ono 11.08.2021 r. (środa) w godz. od 13.00 do 17.00, na deptaku przy ul. Krzywoustego.

Podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z założeniami programu, będzie można poznać wysokość kosztów kwalifikowanych oraz jak składać wnioski, czy uzyskać dofinansowanie wraz z zasadami realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Cel programu „Czyste powietrze” to zredukowanie emisji szkodliwych substancji w atmosferę, powstających poprzez ogrzewanie domów jednorodzinnych niskiej jakości paliwem, czy przestarzałymi źródłami ciepła. Dzięki programowi będzie można ubiegać się o dofinansowanie wymiany starych źródeł ciepła na nowoczesne źródła, których normy znacznie przewyższają te przestarzałe. Będzie można również przeprowadzić prace termomodernizujące w budynkach.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Tylko osoby fizyczne, które są właścicielami/współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych w tych budynkach lokali mieszkalnych.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.