Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej zabawy. Galeria handlowa Dekada Nysa przygotowała z tej okazji mnóstwo atrakcji – rodzinne świętowanie potrwa tu aż dwa dni.

Każde dziecko uwielbia być rozpieszczane, szczególnie w Dniu Dziecka, a po miesiącach spędzonych w domu, beztroski czas i zabawa to najlepszy prezent dla wszystkich maluchów.

Dekada Nysa zaprasza w dniach 7-8 czerwca na rodzinne świętowanie do galerii i przestrzeni otwartej przed budynkiem. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych, a nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą czuwać będą doświadczeni animatorzy, którzy sprostają wszystkim wymaganiom najmłodszych. Dwa dni radości i uśmiechu dla całej rodziny w Dekadzie Nysa odbędą się w godzinach 15:00 – 21:00.

W poniedziałek 7 czerwca gościom galerii towarzyszyć będą cyrkowi artyści: szczudlarze, kuglarze, żonglerzy i mimowie, którzy zaproszą dzieci do udziału w pokazach i cyrkowych warsztatach. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się też ulubione gry i zabawy maluchów, konkursy, dmuchane zjeżdżalnie i spotkania z postaciami z bajek. Każde dziecko będzie mogło też zamienić się w swoją ulubioną bajkową postać na stanowisku malowania buziek. Tego dnia zostanie otwarty również punkt zabaw dla dzieci – Mini Kids Play. Na 100 mkw. na najmłodszych czeka tu mnóstwo atrakcji ruchowych, strefa z miękkimi poduchami, miejsce do rysowania i interaktywne ekrany z grami i quizami. Aby skorzystać z 0,5 godz. zabawy wystarczy zrobić dowolne zakupy w jednym z punktów w galerii.

8 czerwca do gry wkroczą Klub Piłkarski Polonia Nysa i AZS PWSZ Nysa, które zadbają o sportowe emocje na najwyższym poziomie. Spotkania i pokazy będą gratką nie tylko dla fanów futbolu, ale wszystkich, którzy zechcą poczuć emocje podczas zawodów i sportowych pojedynków. Przed galerią stanie też wóz strażacki, a maluchy będą mogły nie tylko zostać strażakami, ale też nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy.

Na wszystkie dzieciaki czekają specjalne nagrody i upominki, a rozbudzone zabawą apetyty zaspokoją ulubione przysmaki wszystkich dzieci – popcorn i kolorowa wata cukrowa.

Nie zabraknie także atrakcji dla rodziców, którzy oprócz zakupów, będą mogli skorzystać z pełnej oferty i specjalnych promocji w strefie gastronomicznej. Na włoską pizzę, świeże kanapki i sałatki zaprasza restauracja Pizza Corner, w barze Belfer czekają staropolskie i domowe przysmaki a Pan Buła zaserwuje burgery w stylu street food. Miłośnicy słodkości nie zawiodą się odwiedzając cukiernię American Donuts z pysznymi pączkami, goframi, naleśnikami i lodami, czy przytulną kawiarnię John Coffee. W dniach 7-12 czerwca dodatkową atrakcją będzie też Jarmark Regionalny ze specjałami i tradycyjnymi produktami z różnych regionów naszego kraju.

–  Podczas tych dwóch dni czerwca nie tylko każde dziecko wyjdzie z galerii Dekada uśmiechnięte. Celebrując święto najmłodszych, będziemy pamiętać o świetnej zabawie, ale też bezpieczeństwie wszystkich uczestników wydarzenia. Zapraszam wszystkich, małych i dużych, do świętowania Dnia Dziecka w naszej galerii. Liczne atrakcje z pewnością zagwarantują maluchom mnóstwo emocji, a ich rodzicom i opiekunom nie mniej ekscytujące zakupy – mówi Maciej Kwit, dyrektor Galerii Handlowej Dekada Nysa.

Do zobaczenia!

7 – 8 czerwca w Dekadzie Nysa

Start: godz. 15:00

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.