15 – latek uratował kamienicę. Stracił ojca i dom. Internauci pomagają

Ta historia łamie serce. Po sobotnim pożarze w Nadziejowie bez męża oraz dachu nad głową pozostała matka z dwojgiem dzieci. Na pomoc internautów rodzina nie musiała długo czekać. 

Powiadomił sąsiadów o pożarze, zaalarmował Ochotniczą Straż Pożarną i z pomocą strażaków pomógł wyciągnąć z płonącego mieszkania 8 – letniego brata. Mowa o 15 – letnim Dawidzie z Nadziejowa. Niestety w dymie zginął jego ojciec i 60 – letni sąsiad. Rodzina została bez dachu nad głową.

Mieszkańcy nie chcą jednak zostawić rodzinę bez pomocy. Dla Pani Ani oraz jej synów już wystartowała zbiórka pieniędzy. Internauci nie próżnują i coraz szybciej zmierzają do finansowego celu. Na co mają zostać przeznaczone fundusze?

 Celem zbiórki jest pomoc w zaczęciu nowego życia. Potrzebne jest dosłownie wszystko od ubrań, obuwia, po środki czystości, przybory i podręczniki szkolne. Za zebrane pieniądze Mama będzie mogła zapewnić rodzinie schronienie, wynająć mieszkanie, kupić podstawowe rzeczy. Chcemy umożliwić chłopakom dalszą edukację. – czytamy na stronie

Celem jest uzbieranie 20 tys. złotych. Obecnie na stronie zrzutka.pl jest już połowa kwoty. Pieniądze na pewno pomogą rodzinie w najbliższych miesiącach.

Pomóż rodzinie

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.