Chociaż lato powoli chyli się ku końcowi, to sportowe czwartki na Stadionie Stali, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Podczas ostatnich zawodów zgłosiło się aż 104 chętnych, a ich wyniki publikujemy poniżej.

PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód

I miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,41 s

II miejsce – Oliwia Fitas – 10,71 s

III miejsce – Adam Słobodzian – 10,85 s

III miejsce – Kamil Połata – 10,85 s

IV miejsce – Bartosz Paluch – 11,12 s

V miejsce – Jakub Gromuł – 11,16 s

Bieg na 50 m

I miejsce – Dawid Dąbrowski – 9,22 s

II miejsce – Bartosz Paluch – 9,51 s

III miejsce – Kamil Połata – 9,54 s

IV miejsce – Jakub Gromuł – 9,63 s

V miejsce – Milena Orzeszek – 10, 17 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II

Bieg na 50 m – dziewczęta

I miejsce – Lena Rogowska – 10,04 s

II miejsce – Nadia Gromuł – 10,17 s

III miejsce – Zuzanna Szewczul – 10,60 s

IV miejsce – Kinga Broda – 10,86 s

V miejsce – Magda Bernacka – 10,88 s

Bieg na 50 m – chłopcy

I miejsce – Karol Połata – 9,11 s

II miejsce – Adam Rydlewski – 9,15 s

III miejsce – Oskar Dudek – 9,19 s

IV miejsce – Piotr Gromala – 9,72 s

V miejsce – Filip Tomaszewski – 9,90 s

Skok w dal – dziewczęta

I miejsce – Lena Rogowska – 2,42 m

II miejsce – Nadia Gromuł – 2,35 m

III miejsce – Roksana Pochopień – 2,19 m

IV miejsce – Zuzanna Szewczul – 2,00 m

V miejsce – Kinga Broda – 1,99 m

Skok w dal – chłopcy

I miejsce – Oskar Dudek – 2,95 m

II miejsce – Adam Rydlewski – 2,84 m

III miejsce – Michał Hajdas – 2,65 m

IV miejsce – Karol Połata – 2,59 m

V miejsce – Filip Tomaszewski – 2,56 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III – IV

Bieg na 100 m – dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Król – 17,06 s

II miejsce – Klaudia Szostek – 17,21 s

III miejsce – Maja Czarnobrewa – 17,28 s

IV miejsce – Ola Malara – 17,46 s

V miejsce – Karolina Juszkiewicz – 18,40 s

Bieg na 100 m – chłopcy

I miejsce – Wojciech Mazański – 16,54 s

II miejsce – Jakub Czarnobrewy – 16,85 s

III miejsce – Adrian Malara – 17,07 s

IV miejsce – Mikołaj Oles – 18,24 s

V miejsce – Filip Woroniecki – 18,57 s

Skok w dal – dziewczęta

I miejsce – Aleksandra Malara – 3,20 m

II miejsce – Maja Czarnobrewa – 2,99 m

III miejsce – Monika Fiech – 2,62 m

IV miejsce – Zuzanna Król – 2,59 m

V miejsce – Karolina Juszkiewicz – 2,52 m

Skok w dal – chłopcy

I miejsce – Wojciech Mazański – 3,20 m

II miejsce – Adrian Malara – 3,16 m

III miejsce – Mikołaj Oleś – 3,00 m

IV miejsce – Filip Woroniecki – 2,98 m

V miejsce – Jakub Czarnobrewy – 2,97 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V – VI

Bieg na 200 m – dziewczęta

Imiejsce – Zuzanna Kapuścik – 32,68 s

II miejsce – Julia Rogowska – 33,07 s

III miejsce – Daria Chmura – 33,45 s

IV miejsce – Zuzanna Paluch – 33,84 s

V miejsce – Julia Chudy – 34,34 s

Skok w dal – dziewczęta

I miejsce – Julia Rogowska – 3,36 m

II miejsce – Zuzanna Paluch – 3,22 m

III miejsce – Julia Chudy – 3,04 m

IV miejsce – Daria Chmura – 2,98 m

V miejsce – Oliwia Nowak – 2,87 m

Skok w dal – chłopcy

I miejsce – Daniel Hund – 3,57 m

II miejsce – Maciej Kwaśniak – 3,55 m

III miejsce – Maciej Bojan – 2,61 m

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Bieg na 400 m – chłopcy

I miejsce – Kamil Przybyszewski – 1.04,44 s

II miejsce – Paweł Jaeckel – 1.06.95 s

III miejsce – Mateusz Olesiak – 1.12,12 s

Skok w dal – dziewczęta

I miejsce – Sylwia Siemiątkowska – 3,64 m

II miejsce – Izabela Klimczak – 3,40 m

III miejsce – Kamila Kornacka – 3,20 m

Skok w dal – chłopcy

I miejsce – Mateusz Olesiak – 4,40 m

II miejsce – Kamil Przybyszewski – 4,30 m

III miejsce – Paweł Jaeckel – 4,24 m

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Kto nie brał udziału w takich zawodach będzie miał jeszcze szansę 25 sierpnia, bowiem wtedy odbędzie się ostatnia edycja.

fot. Nyski Ośrodek Rekreacji

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.