Zaginął Maciej Czołnowski

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Macieja Czołnowskiego  z Nysy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony 1 marca 2017 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Maciej Czołnowski

ur. 25.01.1989r.

zam. Nysa

 

Maciej Czołnowski 28 lat, tęgiej budowy ciała, 100 kg, wzrost 182 cm, włosy ciemny brąz krótkie, oczy koloru brązowego, twarz owalna, uszy duże odstające, nos duży, braki w uzębieniu. Znaki szczególne: tatuaż na lewej ręce symbol nieskończoności, po lewej stronie głowy brak owłosienia.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe kol. musztardowego, kurtka czarna, buty spodnie  typu adidas koloru  niebieskiego.

Z ustaleń nyskich policjantów wynika, że zaginiony wyszedł z domu 01.03.2017 r.  i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzina.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Macieja Czołnowskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

źródło: KPP Nysa

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.