Zaginął Grzegorz Fortuna

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Grzegorza Fortunę z Nysy. Chłopak 30 sierpnia 2017 r. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie

Grzegorz Fortuna

zamieszkały Nysa

wiek- 19 lat

Rysopis: wzrost 207 cm, krępa budowa ciała, waga około 105 kg, twarz owalna , włosy krótkie, oczy jasne kol. piwnego, pełne uzębienie, nos normalny, uszy normalne przylegają, grupa krwi 0 Rh+.

Ubrany był w spodenki jeansowe do kolan kol. niebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem kol. białego z napisem adidas, buty sportowe ciemno brązowe

Chłopak wyszedł z domu 30 sierpnia br. i do chwili obecnej nie powrócił.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Grzegorza Fortuny , proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77/ 4090904 , bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

źródło: KPP Nysa

Aktualizacja – 1.09, godz. 20:11 :

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego Grzegorza Fortuny, który jak informuje nas jego rodzina – powrócił do domu.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.