W pożarze stracili wszystko. Ruszyła zbiórka internetowa dla rodziny

Mieszkańcy Gminy Nysa nie zostawiają potrzebujących samych. I tym razem internauci z naszego regionu pomagaja rodzinie, która w pożarze straciła cały swój dorobek.

6 zastępów Straży Pożarnej walczyło z ogniem w Głębinowie. Strażacy zostali wezwani do pożaru budynku wielorodzinnego. W płomieniach stanęło poddasze, które wraz z więźbą dachował uległo całkowitemu spaleniu. Nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

,,[…] żywioł ognia nie oszczędził w Głębinowie rodzinnego domu 6-letniego Tomka z Przedszkola nr 1 w Nysie i jego rodziny Pożar strawił cały dobytek dwóch rodzin. Niezbędna jest pomoc rzeczowa i finansowa. Spaleniu uległo całe poddasze budynku mieszkalnego wraz z więźbą dachową. Budynek jest niemal całkowicie zalany i na obecną chwilę nie nadaje się do ponownego zamieszkania.”

Rodzina, która zdołała się ewakuować przez przyjazdem strażaków straciła cały swój dobytek. Internauci jednak nie tracą czasu i organizują dla poszkodowanych zbiórkę pieniędzy. Celem jest 30 tysięcy złotych. Pomóc może kązdy, wpłacając nawet najmnijeszy datek.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.