Uwaga – zaginął Zbigniew Kostuj

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Zbigniewa Kostuj zamieszkały Niemcy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony w dniu 14 kwietnia 2017 r. około godziny 8:40 wyszedł z jednego z hoteli w Nysie celem powrotu do miejsca zamieszkania i do chwili obecnej  nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Zbigniew Kostuj

ur. 02.03.1955 r.

zam. Niemcy

Zbigniew Kostuj 62 lata w dniu zaginięcia ubrany był  w jasno brązową kurtkę skórzaną, półbuty kol. jasno brązowego, spodnie materiałowe, przy sobie może mieć walizkę na kółkach
Rysopis:

Zaginiony jest wzrostu około 169-172cm, waga 65-70kg, średniej budowy ciała z widocznym brzuszkiem, włosy siwe lekko faliste dłuższe, nos prostolinijny normalny, uszy normalne , braki w uzębieniu, często trzyma prawą rękę w kieszeni z uwagi na niedowład tej ręki związany z wypadkiem, na czole i pod nosem widoczna blizna po ranie ciętej.

Zaginiony ostatni  raz widziany był w dniu 14 kwietnia 2017 r. około godziny 8:40-  wyszedł z jednego z hoteli w Nysie celem powrotu do miejsca zamieszkania i do chwili obecnej  nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Zbigniewa Kostuj , proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych

źródło: KPP Nysa

Aktualizacja dnia 19.04, godzin 20:48 – Jak informują świadkowie widzieli mężczyznę, który wsiadał do policyjnego radiowozu.

Podobne Posty

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.