Odpowie za posiadanie narkotyków

Nawet trzy lata w więzieniu może spędzić 33 – latek, przy którym mundurowi znaleźli substancje odurzające. Jak doszło do zatrzymania?

14 stycznia policjanci z Otmuchowa pełnili służbę w jednej z miejscowości w gminie Kamiennik. Około godziny 16:00, na jednej z polnych dróg zauważyli siedzących w samochodzie czterech mężczyzn. Mając podejrzenia, że mogą oni posiadać przy sobie substancje zabronione, sprawdzili samochód i siedzące w nim osoby. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, w kieszeni 33- latka mundurowi znaleźli zawiniątko z zawartością białej krystalicznej substancji.

Więcej narkotyków policjanci znaleźli w jego miejscu zamieszkania. W jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli ponad 35 gramów suszu roślinnego. Zabezpieczoną substancję oraz susz poddano wstępnej identyfikacji na testerach narkotykowych. Wynik wskazał, że jest to ecstasy i marihuana.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków do którego się przyznał. Teraz musi się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Źródło – Policja w Nysie

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.