Krzak konopi indyjskiej w mieszkaniu 60 – latki

Kryminalni z nyskiej komendy zatrzymali 60-letnią mieszkankę Nysy. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała marihuanę. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 35 gramów marihuany i krzak konopi indyjskiej. Zatrzymana przyznała się do przedstawionych zarzutów. Grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania 60-latki doszło 17 października. To wtedy kryminalni z nyskiej komendy postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Wynikało z nich, że mieszkanka Nysy może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do jej mieszkania kobieta zaczęła się nerwowo zachowywać, a kontrola potwierdziła przypuszczenia operacyjnych.

W takcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez kobietę funkcjonariusze ujawnili 35 gramów suszu roślinnego. Późniejsze badanie potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana. Policjanci w mieszkaniu 60-latki znaleźli również półmetrowy krzak konopi indyjskiej.

Podejrzana usłyszała już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Do obydwóch zarzutów się przyznała. Grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

Źródło – Policja w Nysie

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.