Był poszukiwany do odbycia kary. Niczego nie podejrzewając sam otworzył drzwi funkcjonariuszom.

23-letni mieszkaniec Nysy odpowie za posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyków. Dodatkowo, mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkową karą.

Nyscy policjanci poszukiwali 23-letniego mieszkańca miasta, który ukrywał się przed organami ścigania. Miał on trafić do więzienia za wcześniejsze przestępstwa m.in. za kradzież z włamaniem. Kiedy kryminalni otrzymali informację, że prawdopodobnie powrócił on do miejsca zamieszkania i dodatkowo ma posiadać narkotyki, natychmiast postanowili to sprawdzić. Niczego nie podejrzewający mężczyzna sam otworzył im drzwi.

W związku z podejrzeniem, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki, policjanci przeszukali mieszkanie 23-latka. W jego trakcie ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny oraz biały proszek. Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że poszukiwany miał łącznie blisko 30 gramów marihuany i amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkowo z karą do 3 lat więzienia.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.